Školící servis - školení dělnických profesí

Sídlíme ve Valašském Meziříčí v areálu firmy DEZA, a.s., kde máme svou kancelář a 2 školící místností s kapacitou 20 a 45 lidí. Jsme soukromou organizací, kterou provozuje fyzická osoba Dana Lašáková a již více jak 20 let se zabýváme organizováním a pořádáním školení pro dělnické profese platné ze zákona. Máme zkušenosti s pořádáním jak základních kurzů, tak i opakovaných školení, které musí být dle určité periody opět obnovovány.

Jako školící středisko máme dostačující personální, prostorové, materiální a technické zabezpečení potřebné k pořádání odborných školení. Ke své práci používáme moderní audiovizuální techniku.

Dlouhodobě působíme v celém Zlínském kraji a za tuto dobu jsme vyškolili tisícovky zaměstnanců a OSVČ. Spolupracujeme i s Úřadem práce, pro který provádíme rekvalifikační kurzy. Máme tedy osobní zkušenosti s realizací zakázek pro ÚP.

Na základě naší dlouholeté praxe, podložené živnostenským listem, spolupracujeme s těmi nejlepšími certifikovanými instruktory, zkušebními komisaři, revizními techniky a lektory, kteří školí dle aktuálních zákonů, norem a tímto je vše založené na kvalitní a odborné platformě. V neposlední řadě spolupracujeme s Technickou inspekcí České republiky, která nám vychází vstříc a jezdí na závěrečné zkoušky ( topičů, montéru ) k nám do Valašského Meziříčí.

Proč si vybrat právě nás ???

  • více jak 20 let zkušeností a spolupráce s největšími firmami z okolí
  • vlastní školící místnosti
  • po domluvě přijedeme školit do Vaší firmy
  • při spolupráci Vám hlídáme termíny školení ( nemusíte si je tedy hlídat, děláme to za Vás Usmívající se )
  • určité školení máme akreditované MŠMT a můžeme tedy pořádat rekvalifikační kurzy pro Úřady práce ( manipulační vozíky, vyhl. 50/1978 Sb. §5,6,7,8 )
  • veškerou administraci archivujeme
  • v případě potřeby Vám vystavíme duplikát
  • všichni naši lektoři jsou certifikovaní a školí dle aktuálních norem a zákonů
  • tisíce spokojených klientů

 

Logo MŠMT Jako školící servis máme udělené akreditace od Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

N Á Š  S E R V I S  P R O  V Á S

Máme sestavenou databázi všech našich zákazníků, které jsme kdy proškolili v základních kurzech nebo opakovaném školení a tím průběžně hlídáme končící termíny školení. Pozvánky na další školení po konzultaci s Vámi organizujeme tak, aby jste vydané průkazy či osvědčení měli vždy platné a potvrzené. Staráme se o veškerou organizaci školení, včetně potvrzování průkazů, vystavování osvědčení, potvrzení atd. Mimořádnou pozornost věnujeme profesionálnímu přístupu ke každému jednotlivci.

Naše akreditace

Naše akreditace
scan-130722-0001